Wielrennen in Limburg

      

Wielertransfers  2021




Sinds 1 augustus mogen ploegen transfers officieel bekendmaken. WielerFlits bundelt alle officiële aankondigingen van WorldTeams en ProTeams in dit overzicht. Daarnaast brengen we de transfers die wij zelf bevestigd hebben gekregen.

Bron : wieelrflits
 

UCI WorldTeams

 AG2R La Mondiale (in 2021 AG2R Citroën)
IN
 Lilian Calmejane (Total Direct Energie)
 Clément Champoussin – sinds 1/4/2020
 Stan Dewulf (Lotto Soudal)
 Anthony Jullien (Chambéry Cyclisme Formation)
 Bob Jungels (Deceuninck-Quick-Step)
 Marc Sarreau (Groupama-FDJ)
 Michael Schär (CCC Team)
 Damien Touzé (Cofidis)
 Greg Van Avermaet (CCC Team)
 Gijs Van Hoecke (CCC Team)
 Ben O’Connor (NTT Pro Cycling)

UIT
 Romain Bardet (Team Sunweb)
 Clément Chevrier (stopt)
 Axel Domont (stopt)
 Alexandre Geniez (Total Direct Energie)
 Pierre Latour (Total Direct Energie)
 Stijn Vandenbergh (stopt)
 Alexis Vuillermoz (Toral Direct Energie)
 Harry Tanfield (Ribble Weldtite)
 Quentin Jauregui (B&B Hotels)
 Silvan Dillier (Alpecin-Fenix)

Stage sinds 1/8/2020
 Anthony Jullien
 Antoine Raugel
 Simon Verger


 Astana (in 2021 Astana-Premier Tech)
IN
 Gleb Brussenskiy (Vino-Astana Motors)
 Yevgeniy Fedorov (Vino-Astana Motors)
 Samuele Battistella (NTT Pro Cycling)
 Andrea Piccolo (Team Colpack-Ballan)
 Benjamin Perry (Israel Start-Up Nation)
 Stefan De Bod (NTT Pro Cycling)
 Matteo Sobrero (NTT Pro Cycling)
 Javier Romo (Baqué)

UIT
 Miguel Ángel López (Movistar)
 Laurens De Vreese (n.n.b.)
 Zhandos Bizhigitov (n.n.b.)
 Daniil Fominykh (n.n.b.)
 Hernando Bohorquez (n.n.b.)

 Bahrain-McLaren (in 2021 Bahrain Victorious)
IN
 Jack Haig (Mitchelton-Scott)

UIT
 Enrico Battaglin (Bardiani-CSF-Faizanè)
 Iván García (Movistar)

 BORA-hansgrohe
IN
 Giovanni Aleotti (CT Friuli-ASD)
 Wilco Kelderman (Team Sunweb)
 Jordi Meeus (SEG Racing Academy)
 Nils Politt (Israel Start-Up Nation)
 Frederik Wandahl (ColoQuick)
 Matthew Walls (Trinity Racing)
 Ben Zwiehoff (Centurion Vaude)

UIT
 Jempy Drucker (Cofidis)
 Oscar Gatto (stopt)
 Rafał Majka (UAE Emirates)
 Jay McCarthy (n.n.b.)
 Gregor Mühlberger (Movistar)
 Paweł Poljański (n.n.b.)

 CCC Team (licentie gekocht door Circus-Wanty Gobert)
IN
n.n.b.

UIT
 Will Barta (EF Pro Cycling)
 Patrick Bevin (Israel Start-Up Nation)
 Josef Černý (Deceuninck-Quick-Step)
 Víctor De la Parte (Total Direct Energie)
 Alessandro De Marchi (Israel Start-Up Nation)
 Simon Geschke (Cofidis)
 Kamil Gradek (Vini Zabù-KTM)
 Jan Hirt (Circus-Wanty Gobert)
 Jonas Koch (Circus-Wanty Gobert)
 Pavel Kochetkov (Gazprom-RusVelo)
 Kamil Małecki (Lotto Soudal)
 Jakub Mareczko (Vini Zabú-Brado-KTM)
 Fausto Masnada (Deceuninck-Quick-Step) – sinds 19/8/2020
 Serge Pauwels (stopt)
 Joey Rosskopf (Rally Cycling)
 Szymon Sajnok (Cofidis)
 Michael Schär (AG2R Citroën)
 Matteo Trentin (UAE Emirates)
 Attila Valter (Groupama-FDJ)
 Greg Van Avermaet (AG2R Citroën)
 Gijs Van Hoecke (AG2R Citroën)
 Nathan Van Hooydonck (Jumbo-Visma)
 Łukasz Wiśniowski (Qhubeka ASSOS)
 Ilnur Zakarin (Gazprom-RusVelo)
 Georg Zimmermann (Circus-Wanty Gobert)

 Cofidis
IN
 Tom Bohli (UAE Emirates)
 André Carvalho (Hagens Berman Axeon)
 Thomas Champion
 Rubén Fernández (Euskaltel-Euskadi)
 Simon Geschke (CCC Team)
 Rémy Rochas (Nippo Delko One Provence)
 Szymon Sajnok (CCC Team)
 Jelle Wallays (Lotto Soudal)
 Jempy Drucker (BORA-hansgrohe)

UIT
 Dimitri Claeys (Qhubeka ASSOS)
 Cyril Lemoine (B&B Hotels)
 Luis Ángel Maté (Euskaltel-Euskadi)
 Damien Touzé (AG2R Citroën)

Stage sinds 1/8/2020
 Nicolas Prodhomme

 Deceuninck-Quick-Step
IN
 Josef Černý (Deceuninck-Quick-Step)
 Fausto Masnada (CCC) – sinds 19/8/2020
 Mauri Vansevenant – sinds 1/7/2020

UIT
 Bob Jungels (AG2R Citroën Team)

Stage sinds 1/8/2020
 Sean Quinn

 EF Pro Cycling
IN
 Daniel Arroyave (UAE Colombia)
 Will Barta (CCC)
 Stefan Bissegger (Swiss Racing Academy) – sinds 1/8/2020
 Hideto Nakane (Nippo Delko One Provence)
 Michael Valgren (NTT Pro Cycling)

UIT
 Sean Bennett (Qhubeka ASSOS)
 Simon Clarke (Qhubeka ASSOS)
 Kristoffer Halvorsen (Uno-X Pro Cycling)
 Tanel Kangert (Mitchelton-Scott)
 Daniel Felipe Martínez (INEOS Grenadiers)
 Sep Vanmarcke (Israel Start-Up Nation)
 Michael Woods (Israel Start-Up Nation)

 Groupama-FDJ
IN
 Matteo Badilatti (Israel Start-Up Nation)
 Lars van den Berg (Groupama-FDJ U23)
 Clément Davy (Groupama-FDJ U23)
 Jake Stewart (Groupama-FDJ U23)
 Attila Valter (CCC)

UIT
 Kilian Frankiny (Qhubeka ASSOS)
 Marc Sarreau (AG2R Citroën)
 Léo Vincent (CC Etupes)

Stage sinds 1/8/2020
 Clément Davy

 Israel Start-Up Nation
IN
 Sebastian Berwick (St George Cycling Team)
 Patrick Bevin (CCC)
 Alessandro De Marchi (CCC)
 Chris Froome (Team Ineos)
 Carl Fredrik Hagen (Lotto Soudal)
 Daryl Impey (Mitchelton-Scott)
 Taj Jones (ACA Pro Racing Sunshine Coast)
 Sep Vanmarcke (EF Pro Cycling)
 Michael Woods (EF Pro Cycling)

UIT
 Matteo Badilatti (Groupama-FDJ)
 Nils Politt (BORA-hansgrohe)
 Rory Sutherland (stopt)
 Travis McCabe (stopt)
 Benjamin Perry (Astana)

 Jumbo-Visma
IN
 Edoardo Affini (Mitchelton-Scott)
 David Dekker (SEG Racing Academy)
 Olav Kooij (Jumbo-Visma Development) – per 1/7/2021
 Gijs Leemreize (Jumbo-Visma Development)
 Sam Oomen (Team Sunweb)
 Nathan Van Hooydonck (CCC)

UIT
 Laurens De Plus (INEOS Grenadiers)
 Amund Grøndahl Jansen (Mitchelton-Scott)
 Taco van der Hoorn (BEAT Cycling)
 Tom Leezer (stopt)
 Bert-Jan Lindeman (n.n.b.)

 Lotto Soudal
IN
 Filippo Conca (Biesse Arvedi)
 Sébastien Grignard (Lotto Soudal U23)
 Andreas Kron (Riwal Securitas)
 Kamil Małecki (CCC Team)
 Sylvain Moniquet (Groupama-FDJ U23)
 Harry Sweeny (Lotto Soudal U23)
 Maxim Van Gils (Lotto Soudal U23)
 Florian Vermeersch (Lotto Soudal U23) – sinds 1/6/2020
 Viktor Verschaeve (Lotto Soudal U23)
 Xandres Vervloesem (Lotto Soudal U23)

UIT
 Stan Dewulf (AG2R Citroën)
 Carl Fredrik Hagen (Israel Start-Up Nation)
 Adam Hansen (stopt)
 Rasmus Iversen (Herning CK Elite)
 Nikolas Maes (stopt)
 Rémy Mertz (Bingoal-Wallonie Bruxelles)
 Jelle Wallays (Cofidis)

 Mitchelton-Scott (in 2021 GreenEdge Cycling)
IN
 Kevin Colleoni (Biesse Arvedi)
 Amund Grøndahl Jansen (Jumbo-Visma)
 Michael Matthews (Team Sunweb)
 Tanel Kangert (EF Pro Cycling)

UIT
 Edoardo Affini (Jumbo-Visma)
 Michael Albasini (stopt)
 Daryl Impey (Israel Start-Up Nation)
 Adam Yates (INEOS Grenadiers)
 Jack Haig (Bahrain-McLaren)

 Movistar
IN
 Iván García (Bahrain-McLaren)
 Abner González (Telco,m-On Clima-Osés)
 Miguel Ángel López (Astana)
 Gregor Mühlberger (BORA-hansgrohe)
 Gonzalo Serrano (Caja Rural-Seguros RGA)

UIT
 Carlos Betancur (n.n.b.)
 Jürgen Roelandts (stopt)
 Eduardo Sepúlveda (Androni Giocattoli-Sidermec)

 NTT Pro Cycling (in 2021 Qhubeka ASSOS)
IN
 Sean Bennett (EF Pro Cycling)
 Dimitri Claeys (Cofidis)
 Simon Clarke (EF Pro Cycling)
 Kilian Frankiny (Groupama-FDJ)
 Karel Vacek (Colpack Ballan)
 Łukasz Wiśniowski (CCC Team)

UIT
 Edvald Boasson Hagen (Total Direct Energie)
 Amanuel Ghebreigzabhier (Trek-Segafredo)
 Ryan Gibbons (UAE Emirates)
 Ben O’Connor (AG2R Citroën Team)
 Rasmus Tiller (Uno-X)
 Michael Valgren (EF Pro Cycling)
 Roman Kreuziger (Gazprom-RusVelo)
 Ben King (Rally Cycling)
 Louis Meintjes (Circus-Wanty Gobert)
 Samuele Battistella (Astana)
 Stefan de Bod (Astana)
 Matteo Sobrero (Astana)
 Michael Carbel (stopt)

 Team Ineos (in 2021 INEOS Grenadiers)
IN
 Andrey Amador (Movistar) – sinds 12/2/2020
 Laurens De Plus (Jumbo-Visma)
 Adam Yates (Mitchelton-Scott)
 Daniel Felipe Martínez (EF Pro Cycling)
 Richie Porte (Trek-Segafredo)
 Tom Pidcock (Trinity Racing)

UIT
 Chris Froome (Israel Start-Up Nation)
 Vasil Kiryienka (stopt) – sinds 30/1/2020
 Chris Lawless (Total Direct Energie)
 Ian Stannard (stopt)

 Team Sunweb
IN
 Thymen Arensman (SEG Racing Academy) – sinds 1/8/2020
 Romain Bardet (AG2R La Mondiale)
 Marco Brenner (Auto Eder Bayern)
 Romain Combaud (Nippo Delko One Provence)
 Andreas Leknessund (Uno-X Pro Cycling)
 Niklas Märkl (Team Sunweb Development)
 Henri Vandenabeele (Lotto Soudal U23)
 Kevin Vermaerke (Hagens Berman Axeon)

UIT
 Wilco Kelderman (BORA-hansgrohe)
 Michael Matthews (Mitchelton-Scott)
 Sam Oomen (Jumbo-Visma)

Stage sinds 1/8/2020
 Kevin Vermaerke

 Trek-Segafredo
IN
 Amanuel Ghebreigzabhier (NTT Pro Cycling)
 Mattias Skjelmose (Leopard Pro Cycling)
 Antonio Tiberi (Colpack Ballan)
 Jakob Egholm (Hagens Berman Axeon)

UIT
 Richie Porte (INEOS Grenadiers)
 Pieter Weening (stopt)
 Will Clarke (n.n.b.)

Stage sinds 1/8/2020
 Alessandro Fancellu
 Mattias Skjelmose Jensen
 Antonio Tiberi

 UAE Emirates
IN
 Juan Ayuso (Bathco) – per 1/8/2020
 Ryan Gibbons (NTT Pro Cycling)
 Rafał Majka (BORA-hansgrohe)
 Matteo Trentin (CCC Team)

UIT
 Tom Bohli (Cofidis)
 Jasper Philipsen (Alpecin-Fenix)
 Edward Ravasi (EOLO Kometa)

UCI ProTeams

 Alpecin-Fenix
IN
 Xandro Meurisse (Circus-Wanty Gobert)
 Jasper Philipsen (UAE-Emirates)
 Edward Planckaert (Sport Vlaanderen-Baloise)
 Lionel Taminiaux (Bingoal-Wallonie Bruxelles)
 Silvan Dillier (AG2R La Mondiale)
 Tobias Bayer (Tirol-KTM)

UIT
n.n.b.

Stage sinds 1/8/2020
 Ryan Cortjens
 Mees Hendrikx
 Timo Kielich
 Niels Vandeputte

 Androni Giocattoli-Sidermec
IN
 Žiga Jerman (Groupama-FDJ U23)
 Leonardo Marchiori (NTT Continental)
 János Pélikan (Pannon) – per 20/1/2020
 Eduardo Sepúlveda (Movistar Team)
 Natnael Tesfatsion (NTT Continental Cycling Team)
 Martí Vigo del Arco (Telco’m on Clima)
 Santiago Umba

UIT
 Nicola Bagioli (B&B Hotels)
 Manuel Belletti (EOLO-Kometa)
 Mattia Frapporti (EOLO-Kometa)
 Davide Gabburo (Bardiani-CSF-Faizanè)
 Francesco Gavazzi (EOLO-Kometa)
 Luca Pacioni (EOLO-Kometa)
 Kevin Rivera (Bardiani-CSF-Faizanè)
 Matteo Spreafico (Vini Zabù-KTM) – sinds 11/8/2020

 Arkéa-Samsic
IN
 Amaury Capiot (Sport Vlaanderen-Baloise)
 Markus Pajur (Tartu 2024)

UIT
 Franck Bonnamour (B&B Hotels-Vital Concept)
 Benoît Jarrier (stopt)
 Florian Vachon (stopt)

 B&B Hotels-Vital Concept (in 2021 B&B Hotels)
IN
 Alan Boileau (VCP Loudéac)
 Franck Bonnamour (Arkéa-Samsic)
 Maxime Chevalier (VC Pays de Loudéac) – per 27/2/2020
 Thibault Ferasse (Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole)
 Jonathan Hivert (Total Direct Energie)
 Cyril Lemoine (Cofidis)
 Eliot Lietaer (Bingoal-Wallonie Bruxelles)
 Nicola Bagioli (Androni Giocattoli-Sidermec)
 Quentin Jauregui (AG2R La Mondiale)

UIT
 Kris Boeckmans (stopt)
 Arnaud Courteille (stopt)
 Justin Mottier (Mayenne)
 Tom-Jelte Slagter (stopt)
 Jimmy Turgis (stopt)
 Arthur Vichot (stopt)

 Bardiani CSF Faizanè
IN
 Enrico Battaglin (Bahrain-McLaren)
 Johnatan Cañaveral (Giotti Victoria)
 Davide Gabburo (Androni Giocattoli-Sidermec)
 Andrea Garosio (Vini Zabù-KTM)
 Umberto Marengo (Vini Zabù-KTM)
 Kevin Rivera (Androni Giocattoli-Sidermec)
 Tomas Trainini (Colpack Ballan)
 Giovanni Visconti (Vini Zabù-KTM)
 Enrico Zanoncello (Zalf Euromobil Désirée Fior)
 Samuele Zoccarato (Colpack Ballan)

UIT
 Vincenzo Albanese (EOLO-Kometa)
 Manuel Senni (n.n.b.)

 Bingoal Wallonie-Bruxelles (in 2021 Bingoal Casino WB)
IN
 Stanisław Aniołkowski (CCC Development Team)
 Timothy Dupont (Circus-Wanty Gobert)
 Milan Menten (Sport Vlaanderen-Baloise)
 Rémy Mertz (Lotto Soudal)
 Tom Paquot (Bingoal-Wallonie Bruxelles U23)
 Laurenz Rex (Bingoal-Wallonie Bruxelles U23)
 Quentin Venner (Bingoal-Wallonie Bruxelles U23)

UIT
 Kevyn Ista (stopt)
 Eliot Lietaer (B&B Hotels)
 Baptiste Planckaert (Circus-Wanty Gobert)
 Lionel Taminiaux (Alpecin-Fenix)

 Burgos-BH
IN
 Edwin Ávila (Israel Cycling Academy)
 Juan Antonio López-Cózar (Manuela Fundación Bike Team)
 Gabriel Muller (Cambodia Cycling Academy)
 Ander Okamika
 Felipe Orts
 Pelayo Sánchez

UIT
 Matthew Gibson (Ribble Weldtite)

 Caja Rural-Seguros RGA (in 2021 Caja Rural)
IN
 Josu Etxeberria
 Jokin Murguialday
 Jon Barrenetxea

UIT
 Matteo Malucelli (Androni Giocattoli-Sidermec)
 Cristián Rodríguez (Total Direct Energie)
 Gonzalo Serrano (Movistar)

Stage sinds 1/8/2020
 Josu Etxeberria
 Miguel Ángel Ballesteros
 Carlos García
 Oier Ibarguren

 Circus-Wanty Gobert (kocht licentie van CCC Team)
IN
 Jan Hirt (CCC Team)
 Jonas Koch (CCC Team)
 Baptiste Planckaert (Bingoal-Wallonie Bruxelles)
 Lorenzo Rota (Vini Zabù-KTM)
 Rein Taaramäe (Total Direct Energie)
 Georg Zimmermann (CCC Team)
 Louis Meintjes (NTT Pro Cycling)

UIT
 Fabien Doubey (Total Direct Energie)
 Timothy Dupont (Bingoal-Wallonie Bruxelles)
 Xandro Meurisse (Alpecin-Fenix)
 Yoann Offredo (stopt)

 EOLO-Kometa
IN
 Vincenzo Albanese (Bardiani-CSF-Faizanè)
 John Archibald
 Davide Bais (Friuli ASD)
 Manuel Belletti (Androni Giocattoli-Sidermec)
 Mark Christian (Canyon dhb p/b Soreen)
 Lorenzo Fortunato (Vini Zabù-KTM)
 Mattia Frapporti (Androni Giocattoli-Sidermec)
 Francesco Gavazzi (Androni Giocattoli-Sidermec)
 Luca Pacioni (Androni Giocattoli-Sidermec)
 Edward Ravasi (UAE Emirates)
 Samuele Rivi (Tirol KTM)
 Luca Wackermann (Vini Zabù-KTM)

UIT
 Juan Camacho (stopt)

 Equipo Kern Pharma
IN
 Carlos García (Caja Rural-Seguros RGA)
 Raul Garcia
 Álex Jaime (Lizarte)
 Diego Lopez (Euskaltel-Euskadi)
 Jordi López
 Savva Novikov (CCC Development)
 Vojtěk Řepa (Topforex Lapierre Pro Cycling)
 Danny van der Tuuk (Metec-TKH)

UIT
 Martin Bouzas (stopt)

 Euskaltel-Euskadi
IN
 Xabier Mikel Azparren
 Luis Ángel Maté (Cofidis)

UIT
 Rubén Fernández (Cofidis)
 Diego López (Kern Pharma)

 Gazprom-RusVelo
IN
 Ilnur Zakarin (CCC Team)
 Karel Vacek (Team Colpack Ballan)
 Mathias Vacek 
 Pavel Kochetkov  (CCC Team)

UIT
n.n.b.

 Nippo-Delko One Provence (in 2021 Delko One Provence)
IN
 Clément Carisey (Team Pro Immo Nicolas Roux)
 Yakob Debesay (Groupama-FDJ U23)
 Alexandre Delettre (V.C.Villefranche Beaujolais)
 Axel Zingle (CC Étupes)
 Clément Berthet (beloften)

UIT
 Romain Combaud (Team Sunweb)
 Hideto Nakane (EF Pro Cycling)
 Ramunas Navardauskas (stopt)
 Rémy Rochas (Cofidis)
 Riccardo Minali (n.n.b.)

 Novo Nordisk
IN
 Lucas Dauge (opleidingsploeg Novo Nordisk)
 Logan Phippen (opleidingsploeg Novo Nordisk)

UIT
n.n.b.

 Rally Cycling
IN
 Arvid de Kleijn (Riwal Securitas)
 Joey Rosskopf (CCC Team)
 Magnus Sheffield
 Keegan Swirbul (Ljubljana Gusto Santic)
 Ben King (NTT Pro Cycling)

UIT
 Ryan Anderson (stopt)
 John Murphy (stopt)

 Riwal Securitas
IN
n.n.b.

UIT
 Arvid de Kleijn (Rally Cycling)
 Andreas Kron (Lotto Soudal)
 Sindre Lunke (stopt)

 Sport Vlaanderen-Baloise
IN
 Alex Colman (Canyon dhb)
 Rune Herregodts
 Arne Marit (Lotto Soudal U23)
 Jens Reynders (Hagens Berman Axeon)
 Ward Vanhoof (Lotto Soudal U23)
 Ruben Apers (Lotto Soudal U23)

UIT
 Amaury Capiot (Arkéa-Samsic)
 Milan Menten (Bingoal-Wallonie Bruxelles)
 Edward Planckaert (Alpecin-Fenix)
 Emiel Planckaert (n.n.b.)
 Kevin Deltombe (n.n.b.)

 Total Direct Energie
IN
 Edvald Boasson Hagen (NTT Pro Cycling)
 Víctor De la Parte (CCC Team)
 Fabien Doubey (Circus-Wanty Gobert)
 Alexandre Geniez (AG2R La Mondiale)
 Pierre Latour (AG2R La Mondiale)
 Chris Lawless (INEOS Grenadiers)
 Alexis Vuillermoz (AG2R La Mondiale)
 Cristián Rodríguez (Caja Rural-Seguros RGA)

UIT
 Lilian Calmejane (AG2R Citroën)
 Romain Cardis (St Michel-Auber93)
 Jonathan Hivert (B&B Hotels)
 Simon Sellier (stopt)
 Rein Taaramäe (Circus-Wanty Gobert)

 Uno-X Pro Cycling
IN
 Anthon Charmig (ColoQuick) – per 1/7/2021
 Kristoffer Halvorsen (EF Pro Cycling)
 Johannes Høsflot Klæbo
 Johan Price-Pejtersen (ColoQuick) – per 1/8/2020
 Rasmus Tiller (NTT Pro Cycling)
 Søren Wærenskjold (Joker Fuel of Norway)

UIT
 Andreas Leknessund (Team Sunweb)

 Vini Zabù-Brado-KTM
IN
 Kamil Gradek (CCC Team)
 Jakub Mareczko (CCC Team)
 Matteo Spreafico (Androni Giocattoli-Sidermec) – per 11/8
 Joab Schneiter (Swiss Racing Academy)

UIT
 Lorenzo Fortunato (EOLO-Kometa)
 Andrea Garosio (Bardiani CSF-Faizané)
 Umberto Marengo (Bardiani CSF-Faizané)
 Lorenzo Rota (Circus-Wanty Gobert)
 Giovanni Visconti (Bardiani-CSF-Faizanè)
 Luca Wackermann (EOLO-Kometa)

UCI Women’s WorldTeams

 Alé BTC Ljubljana
IN
 Alessia Patuelli
 Marlen Reusser
 Laura Tomasi (Top Girls Fassa Bortolo)

UIT
 Eri Yonamine (TIBCO-Silicon Valley Bank)
 Urška Žigart (Mitchelton-Scott)

 Canyon//SRAM Racing
IN
 Chloé Dygert

UIT
 Elena Cecchini (SD Worx)
 Tanja Erath (TIBCO-Silicon Valley Bank)
 Pauline Ferrand-Prévot (n.n.b.)

 CCC-Liv (in 2021 Liv Racing)
IN
 Alison Jackson (Team Sunweb)
 Lotte Kopecky (Lotto Soudal Ladies)

UIT
 Inge van der Heijden (Ciclismo Mondial)
 Riejanne Markus (Jumbo-Visma Women)
 Ashleigh Moolman-Pasio (SD Worx)
 Marianne Vos (Jumbo-Visma)

 FDJ Nouvelle-Aquitaine Futuroscope
IN
 Marta Cavalli (Valcar-Travel & Service)

UIT
 Shara Marche (stopt)

 Mitchelton-Scott (in 2021 GreenEdge Cycling)
IN
 Teniel Campbell (Valcar)
 Arianna Fidanza (Lotto Soudal Ladies)
 Ane Santesteban (Ceratizit-WNT Pro Cycling)
 Urška Žigart (Alé BTC Ljubljana)

UIT
 Gracie Elvin (stopt)
 Annemiek van Vleuten (Movistar)

 Movistar
IN
 Sara Martín (Sopela Women’s Team)
 Emma Cecilie Norsgaard (Paule Ka)
 Leah Thomas (Paule Ka)
 Annemiek van Vleuten (Mitchelton-Scott)

UIT
n.n.b.

 Team Sunweb
IN
 Lorena Wiebes (Parkhotel Valkenburg) – sinds 1/6/2020
 Megan Jastrab (Rally Cycling)

UIT
 Anna Henderson (Jumbo-Visma Women)
 Alison Jackson (Liv Racing)
 Pernille Mathiesen (Jumbo-Visma Women)

 Trek-Segafredo
IN
 Shirin van Anrooij
 Amalie Dideriksen (Boels-Dolmans)
 Chloe Hosking (Rally Cycling)

UIT
 Anna Plichta (Lotto Soudal Ladies)
 Abigail van Twisk

UCI Women’s Continental Teams

 Biehler Krush
IN
 Nathalie Eklund (Talent ELABO)
 Daniek Hengeveld
 Clara Lundmark

UIT
 Maike van der Duin (Drops)
 Roos Hoogeboom (stopt)
 Senna Feron (n.n.b.)
 Laura van Regenmortel (n.n.b.)

 Boels-Dolmans (in 2021 SD Worx)
IN
 Elena Cecchini (Canyon-SRAM)
 Roxane Fournier (Chevalmeire)
 Ashleigh Moolman-Pasio (CCC-Liv)
 Nikola Nosková (Bigla-Katusha)
 Anna Shackley (Breeze)
 Demi Vollering (Parkhotel Valkenburg)
 Niamh Fisher-Black (Paule Ka)

UIT
 Eva Buurman (TIBCO-Silicon Valley Bank)
 Amalie Dideriksen (Trek-Segafredo)
 Jip van den Bos (Jumbo-Visma Women)

 Chevalmeire
IN
 Caren Commissaris
 Claudia Jongerius (WC De Sprinters Malderen)
 Justine Ghekiere

UIT
 Roxane Fournier (SD Worx)

 Ciclismo Mundial
IN
 Inge van der Heijden (Ciclismo Mondial)

UIT
n.n.b.

 Ciclotel (stopt)
IN
n.v.t.

UIT
 Kirstie van Haaften (Parkhotel Valkenburg)
 Olha Kulynych (Doltcini-Van Eyck Sport)
 Alice Sharpe (Rupelcleaning)
 Sara Van de Vel (Rupelcleaning)
 Bryony van Velzen (Doltcini-Van Eyck Sport)
 Kim De Baat
 Valeriya Kononenko
 Maroesjka Matthee
 Daniela Reis
 Hayley Simmonds (CAMS-Tifosi)

 Doltcini-Van Eyck Sport
IN
 Olha Kulynych (Ciclotel)
 Lotte Popelier
 Fien Van Eynde (BNS Technics-Concrete House)
 Bryony van Velzen (Ciclotel)
 Amber Aernouts (Multum Accountants-LSK)

UIT
 Kaat Hannes (stopt)
 Zsófia Szabó (n.n.b.)
 Antri Christoforou (n.n.b.)

 Jumbo-Visma (nieuw)
IN
 Teuntje Beekhuis (Lotto Soudal Ladies)
 Jip van den Bos (Boels-Dolmans)
 Nancy van der Burg (Parkhotel Valkenburg)
 Anna Henderson (Team Sunweb)
 Romy Kasper (Parkhotel Valkenburg)
 Anouska Koster (Parkhotel Valkenburg)
 Riejanne Markus (CCC-Liv)
 Pernille Mathiesen (Team Sunweb)
 Aafke Soet (Ceratizit-WNT)
 Karlijn Swinkels (Parkhotel Valkenburg)
 Julie Van de Velde (Lotto Soudal)
 Marianne Vos (CCC)

UIT
n.v.t.

 Lotto Soudal Ladies
IN
 Elisa Vander Sande
 Silke Smulders
 Anna Plichta (Trek-Segafredo)
 Hanna Nilsson (Parkhotel Valkenburg)

UIT
 Teuntje Beekhuis (Jumbo-Visma Women)
 Lotte Kopecky (Liv Racing)
 Julie Van de Velde (Jumbo-Visma)
 Arianna Fidanza (Mitchelton-Scott)
 Dani Christmas (n.n.b.)
 Thi That Nguyen

 Multum Accountants-LSK
IN
 Eefje Brandt
 Marijke De Smedt
 Fien Dewispelaere
 Ann-Sophie Duyck (Parkhotel Valkenburg)
 Leontine Farazijn
 Sara Maes
 Lily Schuitemaker
 Rosalie van der Wolf

UIT
 Amber Aernouts (Doltcini-Van Eyck Sport)
 Bronwyn MacGregor (Lviv)

 NXTG Racing
IN
 Maud Rijnbeek (APB Junior Women Development Team)
 Amelia Sharpe (Breeze)
 Mylene de Zoete
 Ilse Pluimers (APB-team)
 Catalina Anais Soto

UIT
 Eva Jonkers (Watersley R+D Cycling Team)

 Parkhotel Valkenburg
IN
 Julia van Bokhoven
 Mischa Bredewold
 Femke Gerritse
 Kirstie van Haaften (Ciclotel)
 Lieke Nooijen
 Pien Limpens

UIT
 Nancy van der Burg (Jumbo-Visma Women)
 Romy Kasper (Jumbo-Visma Women)
 Anouska Koster (Jumbo-Visma Women)
 Karlijn Swinkels (Jumbo-Visma Women)
 Demi Vollering (SD Worx)
 Lorena Wiebes (Team Sunweb) – sinds 1/6/2020
 Ann-Sophie Duyck (Multum Accountants-LSK)
 Hanna Nilsson (Lotto Soudal Ladies)
 Fleur Nagengast (gestopt)

 Rupelcleaning
IN
 Svenja Betz
 Antonia Gröndahl
 Gabriella Homer
 Amber Lacompte
 Lucy Mayrhofer
 Kelly Murphy
 Maja Perinović (Top Girls Fassa Bortolo)
 Alice Sharpe (Ciclotel)
 Sara Van de Vel (Ciclotel)
 Trine Schmidt
 Claire Faber
 Mia Griffin
 Gabriella Homer
 Ditte Lenseclaes

UIT
n.v.t.

 
E-mailen
Map
Info
Instagram